درباره ما

سایت ارزبان بزرگترین سامانه خرید وفروش ارزهای دیجیتال در ایران با بیش از 200 نوع ارز و کیف پول کاملا اختصاصی و ایرانی (تمام ارزها) مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 5 سال گذشته و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب در تابستان 1395 شکل گرفت. و با هدف مبادله دارایی های دیجیتال و رفع نیاز و دغدغه کاربران ایرانی پا به عرصه دنیای رمز ارزها و بلاکچین گذاشت. و در همین راستا با هدف ارائه خدمات بهتر و بیشتر و متناسب با نیاز مشتری و در اقدامی منحصر به فرد توانست به کمک تیم فنی ارزبان کلیه خدمات سایت از جمله خرید و فروش و کیف پول به صورت اتوماتیک و آنی  انجام و صورت بگیرد.

تیم ارزبان درطی این سالها موفقیتهای چشمگیری بدست اورده به طوری که از یک تیم سه نفره به یک تیم چند نفره با بخشای مختلف توسعه یافته و در یک مسیر توسعه چشمگیر قرار گرفته است.

تیم ارزبان با فراز و نشیبهایی در طی این سالها روبرو بوده که پشتکار و اراده تیم را کم نکرد و با تلاش شبانه روزی تیم روز به روز قویتر به مسیرتوسعه و پیشرفت خود ادامه میدهد این موفقیت ها را هدف نهایی خود نمیداند بلکه تا رسیدن وپیدا کردن جایگاه خود در بین رقبای داخلی و منطقه ای به فعالیت شبانه روزی خود ادمه میدهد.

حساب خود را هم اکنون باز کنید و براحتی به تجارتی پرسود بپردازید

افتتاح حساب