قوانین

قوانین، شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی در سایت ارزبان از الزامات هر گونه فعالیت و استفاده از خدمات سایت میباشد. ارزبان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کند.

 

ثبت نام و ورود

 

هر کاربر با مشخصات خود فقط یکبار می تواند در سایت ثبت نام کند.

در صورتی که بنا به هر دلیلی اکانت کاربری شخص بسته شد ، کاربر نمی تواند مجددا با همان مشخصات در سایت ثبت نام کند.

امکان تغییر نام کاربری پس از ثبت نام امکان پذیر نیست. مگر به صورت کتبی درخواست ویرایش کند.

 

احراز هویت

 

در هنگام ثبت نام مشخصات درخواستی باید به دقت و به صورت صحیح وارد شود و از اطلاعات غیر واقعی استفاده نشود. چننانچه کاربر اطلاعات غییر واقعی ثبت کند مسئولیت و عواقب ناشی به عهده کاربر میباشد.

هم چنین تصویر کارت ملی و عکس احراز هویت همراه با کارت ملی  و عابر بانک (تاریخ و CVV2 میتواند پوشیده باشد) واضح و خوانا باشد تا از طرف ارزبان  تائید شود همچنین آپلود این تصاویر ضروری است. 

ضرورت دریافت این تصاویر بابت احراز هویت شخص ثبت نام کننده و همچنین جلوگیری از رفتارهای غیرقانونی مالی مانند پولشویی و حساب های اجاره ای و ... می باشد.

 

<<یکی از مفاد مهم برای احراز هویت که باید توسط کاربران رعایت شود اطلاع و آگاهی نسبت به حساب های اجاره ای و عواقب کیفری آن می باشد، کاربران گرامی باید توجه داشته باشند که حساب کاربری خود را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهند>>

 

قوانین خرید و فروش

 

کاربران برای خرید آنلاین از سایت  ارزبان ، حتما باید از همان حساب بانکی استفاده کنند که در زمان احراز هویت مشخصات آن را وارد کرده اند. درصورت مغایرت مشخصات حساب با اطلاعات کاربر ، سفارش لغو می شود.

وارد کردن اطلاعات صحیح مانند مقدار ارز، آدرس کیف پول، شبکه ارز و ... در هنگام خرید بر عهده کاربر می باشد .

ارزبان هیچگونه مسئولیتی را در قبال اطلاعات اشتباه نمی پذیرد.

  همچنین انتخاب کیف پول مناسب و امن بر عهده کاربر می باشد.

کسب اطلاعات درباره نوسانات ارزهای دیجیتال در آینده بر عهده خود کاربر است و ارزبان هیچ مسئولیتی را در قبال این نوسانات بر عهده نمی گیرد.

مبلغ تسویه فروش به صورت پایا و طبق قوانین بانک مرکزی در ساعات مربوطه به غیر از روزهای تعطیل انجام میشود.

بدلیل لحظه ای بودن قیمت ارزدیجیتال ، امکان لغو سفارش خرید و استرداد وجه و همچنین امکان لغو سفارش فروش و بازگشت ارز وجود ندارد. 

این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش و اعلام نرخ ارز اسکناس یا حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

ساعات خرید و فروش آنلاین از سایت : 24 ساعته 7 روز هفته میباشد.

 سطح کاربری در سایت ارزبان به صورت  زیر دسته بندی میشود:

سطح سیلور

سطح برنز

سطح نقره

سطح گلد

سطح دیاموند

همه کاربران در سایت ارزبان در سطوح اشاره شده با توجه به میزان گردش مالی ومیزان  خرید و فروشدر طی یک ماه دسته بندی شده و از تخفیفات مشخص شده به صورت اتوماتیک بهره مند میشوند.

ارتقا سطح کاربری به صورت اتوماتیک انجام میشود.

سطح بندی ذکر شده هیچ محدودیتی در میزان خرید و فروش نداشته و صرفا جهت بهره مندی از تخفیفات کارمزد میباشد.

 

برای هر کاربر لینک دعوت اخصاصص داده میشه و هر کاربر میتواند با دعوت کاربر جدید در سود مشارکت کند و سود اختصاص یافته به صورت اتوماتیک در هر خرید و فروش به اعتبار دعوت کننده شارژ میشود

 

مدت زمان و نحوه ارسال ارز

 

در ارسال ارز از سایت ارزبان به کیف پول کاربر پس از خرید به صورت آنی و لحظه ای پس از خرید و واریز وجه انجام میشود. لازم به ذکر است که ارسال آنی ارز در صورتی امکان پذیر است که کاربر آدرس کیف پول خود را درست وارد کرده باشد در غیر اینصورت تا هنگامی که کاربر آدرس درست کیف پول خود را به سایت اعلام کند سفارش کاربر در حال انجام میماند.

 

استفاده از خدمات سایت ( ثبت نام ـ خرید ـ فروش و...) به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.

 

 

 

حساب خود را هم اکنون باز کنید و براحتی به تجارتی پرسود بپردازید

افتتاح حساب